EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Renginiai

Renginiai

Spalio
01
2020
Lietuva jūsų laukia!
Lietuvos Užimtumo tarnyba bei EURES Lietuva komanda Jus kviečia dalyvauti Europos darbo dienų renginyje „Lietuva Jūsų laukia“! Tai puiki galimybė darbdaviams ir darbo ieškantiems asmenims susitikti virtualioje erdvėje nesvarbu kurioje Europos šalyje šiuo metu gyvena. Dalyvavimas renginyje „Lietuva Jūsų laukia“ yra visiškai nemokamas. Jums tereikia prisijungti prie interneto iš savo kompiuterio ar kito mobilaus įrenginio ir sutaupyti įdarbinimui / įsidarbinimui skirtą laiką, energiją ir išlaidas! Virtualaus renginio dieną, spalio 1 dieną, EURES Lietuva komanda kartu su darbdaviais bei socialiniais partneriais pristatys pranešimus apie Lietuvos darbo rinkos situaciją, finansines galimybes teikiančias Europos darbo mobilumo programas, socialinės apsaugos aspektus, darbo ir verslo perspektyvas Lietuvoje. Detalesnė informacija apie renginį: https://www.europeanjobdays.eu/en/taxonomy/term/18134 , tel.: +370 658 259 39 arba el. p. Goda.Maciuleviciene@uzt.lt . Susitikime spalio 1 dieną!
  • virtualus renginys
Kovo
20
2020
Sezoninių darbų mugė (padavėjai, animatoriai Italijoje)
Applyfortourism - komapnija, siūlanti stovyklavietėms Italijoje kokybiškas turizmo paslaugas pramogų ir apgyvendinimo srityse.  Įmonė ieško entuziastingų, sportiškų, pozityvių, kūrybingų ir energingų darbuotojų 2020 m. vasaros sezonui. Ieškomi padavėjai, animatoriai.  Ar norėtumėte patirti vieną nuostabiausių vasarų kartu su APPLY? Tuomet atvykite ir sudalyvaukite renginyje, kovo 20 d. 12 val. Žirmūnų 139 a, Vilnius, 430 kab.  
  • Žirmūnų gatvė 139A, Vilnius, Lietuva
Kovo
10
2020
Informacinis – tikslinis renginys „NSDI eksportas“
Informacinis – tikslinis renginys „NSDI eksportas“. Nedarbo socialinio draudimo išmokos galimybės, reikalavimai. Renginys skirtas užimtumo tarnybos klientams. Renginio pradžia 10.00 val., 203 kab.
  • Savanorių a. 13, Panevėžys, Lietuva
Kovo
05
2020
„Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“
Kviečiame atvykti į informacinį – konsultacinį renginį „Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“. Konsultacijų pradžia 10.00 val., IIa. 201 kab.  
  • Trakų gatvė 39, Šiauliai, Lietuva
Vasario
20
2020
LSMU Karjeros diena „Ateitį planuok šiandien“
LSMU Karjeros centras kviečia susitikti ir savo ateitį planuoti LSMU Karjeros dienoje! EURES nacionalinio koordinavimo skyriaus vyr. specialistė Goda Maciulevičienė bei Kauno EURES vyr. specialistė Eglė Plančiūnienė pristatys EURES tinklo teikiamas paslaugas bei darbo mobilumo programą „Tavo pirmasis EURES darbas“. Kviečiame dalyvauti!
  • Sukilėlių pr. 13, Kaunas, Lietuva
Vasario
19
2020
„Laisvų darbo vietų viešinimas ES/EEE šalyse“
Kviečiame atvykti į įnformacinį – konsultacinį renginį „Laisvų darbo vietų viešinimas ES/EEE šalyse“. Renginio pradžia 10.00 val., 202 kab.  
  • Savanorių aikštė 13, Panevėžys, Lietuva
Vasario
17
2020
Informacinis – konsultacinis renginys „Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“
Kviečiame atvykti į įnformacinį – konsultacinį renginį „Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“. Renginio pradžia 10.00 val., 202 kab.  
  • Savanorių aikštė 13, Panevėžys, Lietuva
Vasario
13
2020
„EURES paslaugos grįžtantiems ir išvykstantiems!“
Individualios konsultacijos su EURES konsultantu Jums rūpimais klausimais, sužinokite daugiau apie EURES pagalbą grįžtantiems ir išvykstantiems. Renginio pradžia 10 val. Kviečiame atvykti!  
  • Trakų g. 39, Šiauliai, Lietuva
Vasario
12
2020
„Europos pilietis: vartotojo teisės ir galimybės"
Kauno kolegijoje (Pramonės pr. 22A, 407 aud.) įvyks informacinis-praktinis seminaras jaunimui „Europos pilietis: vartotojo teisės ir galimybės“. Renginyje Europos vartotojų centro vyr. specialistė Miglė Akulevičienė ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovė Natalija Jarmulkovič kalbės apie mūsų, kaip vartotojų, teisių apsaugą: sužinosime, kaip reikėtų elgtis, jei kilo problemos perkant internetu, užsienyje išsinuomavus automobilį, atšaukus skrydį ar dingus bagažui. EURES nacionalinio koordinavimo skyriaus vyr. specialistė Goda Maciulevičienė bei Kauno EURES vyr. specialistė Eglė Plančiūnienė pristatys jau 25 metus Europoje veikiantį EURES bendradarbiavimo tinklą, kurio paskirtis - užtikrinti laisvą darbuotojų judėjimą 27 ES šalyse ir Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Islandijoje, Lichtenšteine bei Norvegijoje. Renginį užbaigs nuotaikingas konkursas, kviečiantis įvertinti savo žinias apie Europą ir Lietuvą, o geriausius rezultatus parodę jauni žmonės bus apdovanoti Kauno Europos Direct informacijos centro ir Kauno kolegijos prizais. Seminaro organizatoriai – Kauno Europe Direct informacijos centras ir Kauno kolegija. Kviečiame dalyvauti!
  • Pramonės prospektas 22a, Kaunas, Lietuva
Vasario
06
2020
Paroda „Studijos 2020“
Užimtumo tarnybos Jaunimo darbo centras kartu su EURES Lietuva komanda kviečia susitikti didžiausioje Baltijos šalyse studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“!  Data: vasario 6–7 d. Laikas: 10.00–17.30 val. Vieta: 5 salė, A sektorius, parodų centras „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius). Parodos metu pristatysime populiariausias profesijas (profesijų barometrus) ir perspektyvias specialybes, teiksime konsultacijas karjeros planavimo klausimais, patarsime, kur galima mokytis norimos profesijos ar kaip keisti jau turimą, informuosime, kokios yra savanorystės galimybės. EURES (Europos užimtumo tarnybų tinklo) specialistai teiks konsultacijas apie darbą ir gyvenimą Europoje, pagalbą grįžtantiems bei išvykstantiems asmenims. Daugiau apie parodą ir parodoje vyksiančius renginius sužinok: https://bit.ly/2tSZKff
  • Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva
Rodomi įrašai: 1 - 1016
Rodyti puslapyje:
ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

Faksas (8 5) 236 0788

El. paštas eures@uzt.lt