EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Renginiai

Renginiai

Spalio
11
2021
„EURES paslaugos darbo ieškantiems asmenims“
Renginio metu bus aptariamos EURES teikiamos paslaugos – konsultacijos apie gyvenimo ir darbo sąlygas kitose šalyse, perkeliamuosius dokumentus (U1 ir U2), nedarbo išmokos (NSDI) eksportą, sezoninių darbų kampaniją, „Tavo pirmasis EURES darbas“ programą bei įvairius darbo pasiūlymus ES, EEE šalyse. Susitikimo metu taip pat galėsime atsakyti ir į Jums rūpimus klausimus. Norint dalyvauti renginyje nereikės niekur vykti ir gaišti papildomo laiko: renginyje galėsite dalyvauti iš bet kurios Jums patogios vietos. Prisijungimui tereikės tik interneto prieigos Jūsų kompiuteryje ar kitame mobiliajame įrenginyje! Kviečiame dalyvauti, registruojantis el. paštu Ema.Girdzijauskiene@uzt.lt.
  • Nuotolinis renginys, Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamentas
Spalio
11
2021
„EURES paslaugos darbo ieškantiems asmenims“
Renginio metu bus aptariamos EURES teikiamos paslaugos – konsultacijos apie gyvenimo ir darbo sąlygas kitose šalyse, perkeliamuosius dokumentus (U1 ir U2), nedarbo išmokos (NSDI) eksportą, sezoninių darbų kampaniją, „Tavo pirmasis EURES darbas“ programą bei įvairius darbo pasiūlymus ES, EEE šalyse. Susitikimo metu taip pat galėsime atsakyti ir į Jums rūpimus klausimus. Norint dalyvauti renginyje nereikės niekur vykti ir gaišti papildomo laiko: renginyje galėsite dalyvauti iš bet kurios Jums patogios vietos. Prisijungimui tereikės tik interneto prieigos Jūsų kompiuteryje ar kitame mobiliajame įrenginyje! Kviečiame dalyvauti, registruojantis el. paštu Agne.Povilianske@uzt.lt.
  • Nuotolinis renginys, Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamentas
Gegužės
05
2021
„KARJERA LIETUVOJE“
Norime Jus pakviesti į virtualų renginį „ KARJERA LIETUVOJE“! Renginys vyks gegužės 5 d. 11:00–14:00 val. Europos darbo dienų platformoje: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/career-lithuania ! Tai puiki galimybė virtualioje erdvėje susitikti Lietuvos darbdaviams, įvairioms organizacijoms bei darbo ieškantiems, ketinantiems keisti darbą, aukštųjų ir profesinių mokymo įstaigų absolventams bei į Tėvynę ketinantiems sugrįžti žmonėms. Taip pat – darbo ieškantiems asmenims iš kitų ES valstybių narių, kad ir kurioje Europos vietoje jie dabar gyvena. Nereikės niekur vykti ir gaišti laiko: renginyje galėsite dalyvauti būdami savo namuose. Tereikės prisijungti prie interneto iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio! Susidomėjote? Detalesnės informacijos Jums suteiks Goda Maciulevičienė, tel. +370 658 25939, el. p. goda.maciuleviciene@uzt.lt Iki pasimatymo virtualiame renginyje „KARJERA LIETUVOJE“ gegužės 5 d. Europos darbo dienų platformoje!  
  • Virtualus renginys
Spalio
01
2020
„Lietuva jūsų laukia!“
Lietuvos Užimtumo tarnyba bei EURES Lietuva komanda Jus kviečia dalyvauti Europos darbo dienų renginyje „Lietuva Jūsų laukia“! Tai puiki galimybė darbdaviams ir darbo ieškantiems asmenims susitikti virtualioje erdvėje nesvarbu kurioje Europos šalyje šiuo metu gyvena. Dalyvavimas renginyje „Lietuva Jūsų laukia“ yra visiškai nemokamas. Jums tereikia prisijungti prie interneto iš savo kompiuterio ar kito mobilaus įrenginio ir sutaupyti įdarbinimui / įsidarbinimui skirtą laiką, energiją ir išlaidas! Virtualaus renginio dieną, spalio 1 dieną, EURES Lietuva komanda kartu su darbdaviais bei socialiniais partneriais pristatys pranešimus apie Lietuvos darbo rinkos situaciją, finansines galimybes teikiančias Europos darbo mobilumo programas, socialinės apsaugos aspektus, darbo ir verslo perspektyvas Lietuvoje. Detalesnė informacija apie renginį: https://www.europeanjobdays.eu/en/taxonomy/term/18134 , tel.: +370 658 259 39 arba el. p. Goda.Maciuleviciene@uzt.lt . Susitikime spalio 1 dieną!
  • Virtualus renginys
Kovo
20
2020
„Sezoninių darbų mugė (padavėjai, animatoriai Italijoje)“
Applyfortourism - komapnija, siūlanti stovyklavietėms Italijoje kokybiškas turizmo paslaugas pramogų ir apgyvendinimo srityse.  Įmonė ieško entuziastingų, sportiškų, pozityvių, kūrybingų ir energingų darbuotojų 2020 m. vasaros sezonui. Ieškomi padavėjai, animatoriai.  Ar norėtumėte patirti vieną nuostabiausių vasarų kartu su APPLY? Tuomet atvykite ir sudalyvaukite renginyje, kovo 20 d. 12 val. Žirmūnų 139 a, Vilnius, 430 kab.  
  • Žirmūnų gatvė 139A, Vilnius, Lietuva
Kovo
10
2020
Informacinis – tikslinis renginys „NSDI eksportas“
Informacinis – tikslinis renginys „NSDI eksportas“. Nedarbo socialinio draudimo išmokos galimybės, reikalavimai. Renginys skirtas užimtumo tarnybos klientams. Renginio pradžia 10.00 val., 203 kab.
  • Savanorių a. 13, Panevėžys, Lietuva
Kovo
05
2020
„Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“
Kviečiame atvykti į informacinį – konsultacinį renginį „Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“. Konsultacijų pradžia 10.00 val., IIa. 201 kab.  
  • Trakų gatvė 39, Šiauliai, Lietuva
Vasario
20
2020
LSMU Karjeros diena „Ateitį planuok šiandien“
LSMU Karjeros centras kviečia susitikti ir savo ateitį planuoti LSMU Karjeros dienoje! EURES nacionalinio koordinavimo skyriaus vyr. specialistė Goda Maciulevičienė bei Kauno EURES vyr. specialistė Eglė Plančiūnienė pristatys EURES tinklo teikiamas paslaugas bei darbo mobilumo programą „Tavo pirmasis EURES darbas“. Kviečiame dalyvauti!
  • Sukilėlių pr. 13, Kaunas, Lietuva
Vasario
19
2020
„Laisvų darbo vietų viešinimas ES/EEE šalyse“
Kviečiame atvykti į įnformacinį – konsultacinį renginį „Laisvų darbo vietų viešinimas ES/EEE šalyse“. Renginio pradžia 10.00 val., 202 kab.  
  • Savanorių aikštė 13, Panevėžys, Lietuva
Vasario
17
2020
Informacinis – konsultacinis renginys „Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“
Kviečiame atvykti į įnformacinį – konsultacinį renginį „Socialinės apsaugos koordinavimas ES/EEE šalyse“. Renginio pradžia 10.00 val., 202 kab.  
  • Savanorių aikštė 13, Panevėžys, Lietuva
Rodomi įrašai: 1 - 1019
Rodyti puslapyje:
ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

Faksas (8 5) 236 0788

El. paštas eures@uzt.lt