EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Renginiai

Renginiai

Balandžio
28
2022
„Work in Danish Restaurants and Hotels“
Kviečiame registruotis į nemokamą virtualų renginį „Work in Danish restaurants and hotels“, kuris įvyks 2022 m. balandžio 28 d. nuo 11 val. Lietuvos laiku. Renginys skirtas asmenims, ieškantiems darbo aptarnavimo srityje viešbučiuose ir restoranuose. Daugiau informacijos ir registracija: Work in Danish Restaurants and Hotels | EURES - European Job Days
  • Virtualus renginys
Vasario
23
2022
„LIETUVOS DIENA“
Norime jus pakviesti į virtualų nemokamą renginį „ LIETUVOS DIENA“! Renginys vyks vasario 23 d.13:00–15:00 val. Europos darbo dienų platformoje: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/lithuanian-day. Tai puiki galimybė virtualioje erdvėje susitikti Lietuvos darbdaviams, darbo ieškantiems, ketinantiems keisti darbą, aukštųjų ir profesinių mokymo įstaigų absolventams bei į Tėvynę ketinantiems sugrįžti žmonėms. Taip pat – darbo ieškantiems asmenims iš kitų ES valstybių narių, kad ir kurioje Europos vietoje jie dabar gyvena. Renginyje galėsite dalyvauti būdami savo namuose. Tereikės prisijungti prie interneto iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio! Susidomėjote? Detalesnės informacijos jums suteiks Goda Maciulevičienė, tel. +370 658 25939, el. p. goda.maciuleviciene@uzt.lt Iki pasimatymo virtualiame renginyje „LIETUVOS DIENA" vasario 23 d. Europos darbo dienų platformoje!
  • Virtualus renginys
Vasario
16
2022
„Finland works“
Kviečiame registruotis į nemokamą virtualų renginį „Finland Works“, kuris įvyks 2022 m. vasario 16 d. Renginys skirtas įvairių sektorių darbdaviams ir darbo ieškantiems. Daugiau informacijos: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/finland-works-1
  • Virtualus renginys
Sausio
25
2022
„Darbo galimybės Suomijoje“
Tiesioginis renginys prasidės 13:00 (Lietuvos laiku): kompanija Econia Oy pristatys darbo galimybes Suomijoje. Renginį organizuoja Suomijos Užimtumo tarnyba. Prisijungimo nuoroda: https://te-live.fi/lahetykset/mD9cPi4Jp .
  • Virtualus renginys
Lapkričio
18
2021
„Panevėžys kviečia: kokiais dokumentais pasirūpinti parvykstant?“
Jei gyvenate užsienyje ir svarstote apie bent menkiausią galimybę grįžti atgal į Lietuvą, šis virtualus renginys yra būtent Jums! Grįžimas dažnai lydimas streso ir daugybės klausimų – nuo ko pradėti, kokių dokumentų reikės, į kokias institucijas kreiptis? 2021 m. lapkričio 18 d. 19 val. (Lietuvos laiku) užsienyje gyvenančius lietuvius kviečiame dalyvauti virtualiame renginyje „Panevėžys kviečia: kokiais dokumentais pasirūpinti parvykstant?“. Jo metu Migracijos departamento, Valstybinės ligonių kasos ir Užimtumo tarnybos Panevėžio skyrių atstovai pasidalins informacija, kokiais dokumentais reikia pasirūpinti planuojantiems grįžimą ir kokios paslaugos bus suteiktos parvykus į Lietuvą.   Kviečiame registruotis į online renginį: https://bit.ly/3D9sP4o      
  • Virtualus renginys
Lapkričio
17
2021
„Meat Industry Recruitment in Ireland“
Airijos Socialinės apsaugos departamentas ir EURES komanda, bendradarbiadami su mėsos apdirbimo pramonės darbdaviais, organizuoja nuotolinį renginį, kurio metu bus galima pretenduoti į laisvas darbo vietas, klausytis pranešimų ir bendrauti su darbdaviais ar EURES konsultantais. Registracija į renginį bei išsamesnė informacija: Meat Industry Recruitment in Ireland | EURES - European Job Days .
  • Virtualus renginys
Lapkričio
11
2021
Renginys „Kova su prekyba žmonėmis“
2021-11-11, 13:30 val. vyks nuotolinis renginys „Kova su prekyba žmonėmis“. Renginio metu bus pristatyta, kaip dažniausiai verbuojami, kur išnaudojami LR piliečiai užsienyje. Taip pat sužinosite apie pasaulyje vyraujančias prekybos žmonėmis formas ir faktorius, kurie lemia asmens įkliuvimą į prekiautojų rankas. Renginyje dalyvaus Užimtumo tarnybos, Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro, Vidaus reikalų ministerijos ir kitų įstaigų atstovai. Kviečiame dalyvauti! Renginio nuoroda:  Spustelėkite čia, kad prisijungtumėte prie susitikimo
  • Virtualus renginys
Spalio
28
2021
„Finding a Job in Vilnius“
Virtualaus renginio dieną, spalio 28 d. nuo 13 val., EURES specialistas pristatys darbo paieškos ir įsidarbinimo galimybes užsieniečiams Lietuvoje. Renginyje taip pat dalyvaus Work in Lithuania atstovai, Versli Lietuva ir teisininkė iš ILAW LEXTAL. Nuoroda į renginį:  https://www.govilnius.lt/relocate-and-live/workshops/howto-session-finding-a-job-in-vilnius- Rusų kalba:  https://www.govilnius.lt/relocate-and-live/workshops/onlainvorkshopi-ob-integratsii/sessii-kak-poisk-raboti-v-vilnyuse- Registracija į renginį nuorodos viduje.  
  • Virtualus renginys
Spalio
27
2021
„Estonian day“
Virtualaus renginio dieną, spalio 27 d.  nuo 11 val., Estijos EURES komanda pristatys gyvenimo sąlygas ir darbo galimybes Estijoje.  Renginio metu taip pat turėsite galimybę klausyti įmonių pristatymų, kalbėtis internetu tiesiogiai su darbdaviais ir EURES konsultantais. Registracija bei daugiau informacijos apie renginį:  Estonian Day | EURES - European Job Days.  
  • Virtualus renginys
Spalio
11
2021
„EURES paslaugos darbo ieškantiems asmenims“
Renginio metu bus aptariamos EURES teikiamos paslaugos – konsultacijos apie gyvenimo ir darbo sąlygas kitose šalyse, perkeliamuosius dokumentus (U1 ir U2), nedarbo išmokos (NSDI) eksportą, sezoninių darbų kampaniją, „Tavo pirmasis EURES darbas“ programą bei įvairius darbo pasiūlymus ES, EEE šalyse. Susitikimo metu taip pat galėsime atsakyti ir į Jums rūpimus klausimus. Norint dalyvauti renginyje nereikės niekur vykti ir gaišti papildomo laiko: renginyje galėsite dalyvauti iš bet kurios Jums patogios vietos. Prisijungimui tereikės tik interneto prieigos Jūsų kompiuteryje ar kitame mobiliajame įrenginyje! Kviečiame dalyvauti, registruojantis el. paštu Agne.Povilianske@uzt.lt.
  • Nuotolinis renginys, Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamentas
Rodomi įrašai: 1 - 1011
Rodyti puslapyje:
ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

Faksas (8 5) 236 0788

El. paštas eures@uzt.lt