EURES Targeted Mobility Scheme (TMS) darbo mobilumo programa

EURES Targeted Mobility Scheme (TMS) darbo mobilumo programa

Galbūt planuojate vykti į darbo pokalbį ar persikelti dirbti ir gyventi į kitą ES šalį*, Islandiją ar Norvegiją? Tuomet kviečiame dalyvauti Švedijos užimtumo tarnybos administruojamoje Europos darbo mobilumo programoje „EURES Targeted Mobility Scheme (TMS)“ ir pasinaudoti galimybe pretenduoti į finansinę pagalbą.

*Atkreipiame dėmesį, kad Jungtinė Karalystė jau nebėra ES narė, todėl asmenys vykstantys į šią šalį ar iš jos grįžtantys programoje dalyvauti negali.

Europos darbo mobilumo programos „EURES Targeted Mobility Scheme (TMS)“ tikslai:

Kokia parama gali būti teikiama darbo ieškantiems žmonėms?

Asmenims nuo 18 metų teikiama tiesioginė finansinė parama gali apimti:

Kokia parama gali būti teikiama darbdaviams?

Mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ), kuriose dirba iki 250 darbuotojų gali gauti finansinę paramą (vienkartinę išmoką) naujai įdarbinto darbuotojo integracijos programos išlaidoms padengti. Programoje visada turi būti numatytas mokymo komponentas, pvz., kalbos mokymas, profesinės kvalifikacijos kėlimas ir pan.

Kas gali dalyvauti programoje?

Darbo ieškantys asmenys:

Darbdaviai:

Reikalavimai darbo vietai:

Programa netaikoma:

Kur kreiptis ir rasti detalesnę informaciją?

Jeigu turite klausimų, ar norite dalyvauti programoje „EURES Targeted Mobility Scheme (TMS)“, susisiekite su Lietuvos EURES konsultantais el. paštu . Išsami informacija apie programą (anglų kalba) pateikta Švedijos užimtumo tarnybos tinklapyje: EURES Targeted Mobility Scheme - Arbetsförmedlingen (arbetsformedlingen.se).

 

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]