Darbo ieškantiems asmenims

Darbo ieškantiems asmenims
EURES portalas
EURES Lietuva darbo pasiūlymai

DARBO IEŠKANTIEMS ASMENIMS

Persikėlimas į kitą šalį yra svarbus žingsnis. Prieš pradedant ieškoti darbo svarbu suvokti, kad susirasti jį kitoje šalyje ne visada yra lengviau nei Lietuvoje. Atskiruose Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalių (Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija) ir Šveicarijos regionuose įsidarbinimo galimybės yra labai skirtingos. Geriausias būdas tinkamai pasirengti – kuo daugiau sužinoti apie pasirinktą šalį, nacionalinę ir regioninę darbo rinką, kultūrinius skirtumus, gyvenimo ir darbo sąlygas.

Jei ketinate ieškoti darbo kitose ES/EEE šalyse ar Šveicarijoje, siūlome naudotis EURES paslaugomis. Visoje Europoje dirba daugiau kaip 1000 EURES konsultantų, į kuriuos galite kreiptis bet kuriame darbo paieškos ir persikėlimo į kitą šalį etape. Tai kvalifikuoti specialistai, turintys profesinės patirties praktiniais, juridiniais ir administraciniais klausimais, susijusiais su geografiniu ir darbiniu mobilumu.

EURES Lietuva skelbiamus darbo pasiūlymus ES, EEE šalyse narėse ir Šveicarijoje rasite čia

Darbo paieškai taip pat kviečiame naudotis Europos darbo mobilumo portalu, kuriame kasdien rasite  daugiau kaip  4 milijonus skelbimų apie laisvas darbo vietas visoje Europoje,  tūkstančius gyvenimo aprašymų ir užsiregistravusių darbdavių. Portale darbo ieškantiems asmenims siūlomos priemonės, kuriomis naudodamiesi galite:

 

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]