EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Vokietijos EURES tarnybos svetainėje pradėjo veikti sezoniniams darbuotojams skirtas tinklalapis

Vokietijos EURES tarnybos svetainėje pradėjo veikti sezoniniams darbuotojams skirtas tinklalapis

Nuotrauka
Esate ES arba trečiosios šalies pilietis, ieškantis sezoninio darbo Vokietijoje? Vokietijos EURES tarnybos svetainėje neseniai pradėjo veikti naujas nukreipimo tinklalapis, kuriame galėsite rasti atsakymus į svarbiausius savo klausimus.

Kam skirtas šis tinklalapis?

Nukreipimo tinklalapis sukurtas ES ir trečiųjų šalių piliečiams, besidomintiems sezoniniu darbu Vokietijoje. Šiame puslapyje galite rasti praktinės informacijos apie savo teises ir kitas svarbias temas, pavyzdžiui, darbo valandas, sutarčių sąlygas, apgyvendinimą ir socialinę apsaugą. Puslapyje siekiama atsakyti į dažniausiai užduodamus sezoninių darbuotojų klausimus prieš jiems išvykstant į Vokietiją.

Kodėl sezoniniams darbuotojams svarbu žinoti savo teises?

Sezoniniams darbuotojams Vokietijoje taikoma Vokietijos darbo teisė, nesvarbu, iš kur jie kilę. Kai žmonės žino savo teises, mažiau tikėtina, kad jie taps neteisėto darbo aukomis.

Kokią informaciją galima rasti šiame tinklalapyje?

Tinklalapis pateikiamas anglų ir vokiečių kalbomis, jame aptariamos įvairios temos, pavyzdžiui:

  • darbo leidimai;
  • darbo užmokestis;
  • nacionalinis draudimas ir sveikatos draudimas;
  • apmokamos atostogos;
  • darbo sutarčių pasirašymas ir nutraukimas.

Šiame tinklalapyje taip pat pateikiami informaciniai lapeliai, kuriuose pateikiama išsamesnė informacija apie sezoninius darbuotojus iš trečiųjų šalių (anglų, gruzinų ir vokiečių kalbomis), taip pat iš ES (bulgarų, anglų, vokiečių, lenkų ir rumunų kalbomis).

Apsilankykite Vokietijos EURES tarnybos sezoniniams darbuotojams skirtame nukreipimo tinklalapyje. Taip pat galite sužinoti daugiau apie gyvenimo ir darbo sąlygas Vokietijoje.

 

Susijusios nuorodos

Gyvenimas ir darbas Vokietijoje

Sezoninis darbas Vokietijoje. Jūsų galimybės

Šaltinis: www.eures.europa.eu

 

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]