EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Tarptautiniai EURES mokymai „Darbo parinkimo įgūdžiai: priemonės ir strategijos“

Tarptautiniai EURES mokymai „Darbo parinkimo įgūdžiai: priemonės ir strategijos“

Nuotrauka

Europos Komisijos tarptautinių EURES mokymų atstovai „EY“ bei Užimtumo tarnybos EURES nacionalinis koordinavimo skyrius lapkričio 12-14 d. Vilniuje organizavo mokymus Šiaurės-Baltijos šalių užimtumo tarnybų EURES specialistams.

Mokymuose „Darbo parinkimo įgūdžiai: priemonės ir strategijos“ dalyvavo Estijos, Latvijos ir Lietuvos  EURES bei Užimtumo tarnybų darbuotojai.

Dalyviai diskutavo apie įsidarbinimo ir darbo pasiūlos bei paklausos derinimo galimybes tarptautiniame kontekste. Sužinojo apie Europoje naudojamas priemones tinkamo darbo parinkimo ir įdarbinimo srityje. Atliko kandidatų išankstinės atrankos kriterijų analizę. Europos Komisijos atstovai pristatė rekomenduojamus naudoti darbo paieškos ir darbuotojų atrankos įrankius, kalbėjo apie konferencijų ir darbo pokalbių realiu laiku organizavimo ypatumus.  Baltijos šalių atstovai praktinių užsiėmimų metu dalijosi patirtimi sprendžiant tinkamų darbuotojų parinkimą darbdaviams, aptarė pagrindinius sėkmės veiksnius įdarbinimo procese.

EURES - (Europos užimtumo tarnybos) yra  Europos Komisijos koordinuojamas bendradarbiavimo tinklas, kurio paskirtis – užtikrinti laisvą darbuotojų judėjimą 28 Europos Sąjungos šalyse ir Šveicarijoje, Islandijoje, Lichtenšteine bei Norvegijoje. Europoje dirba daugiau kaip 1000 EURES konsultantų, kurie turi profesinės patirties praktiniais, juridiniais ir administraciniais klausimais, susijusiais su geografiniu ir darbiniu mobilumu. www.eures.europa.eu, http://eures.uzt.lt/

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

Faksas (8 5) 236 0788

El. paštas eures@uzt.lt