EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Šie skaitmeniniai įgūdžiai gali padėti įsidarbinti

Šie skaitmeniniai įgūdžiai gali padėti įsidarbinti

Nuotrauka

Gyvename tokiais laikais, kai skaitmeniniai įgūdžiai tapo būtinybe. Norėdami padėti į profesinį kelią žengiantiems žmonėms, surašėme kelis skaitmeninius įgūdžius, kurie šiais laikais darbo rinkoje yra vieni paklausiausių.

Skaitmeninė rinkodara

Technologijoms ir socialinei žiniasklaidai žengiant į priekį, dauguma įmonių nebepasikliauja vien tik klasikine rinkodara. Skaitmeniniu būdu savo paslaugų nereklamuojančiai įmonei šiais laikais sunku pritraukti klientų dėmesį. Tam pasitelkiama skaitmeninė rinkodara – įmonių produktams ir paslaugoms reklamuoti naudojami socialiniai tinklai, optimizuotos paieškos sistemos, duomenų analizės priemonės, elektroniniu paštu vykdomos kampanijos ir kita.

Duomenų analitika

Įmonės iš savo klientų surenka daug vertingų duomenų. Joms reikia šiuos duomenis galinčių analizuoti žmonių, kurie padėtų geriau pažinti klientus, tobulinti produktus ir kuo labiau padidintų pardavimo apimtį. Kadangi duomenys yra esminė visų skaitmeninių paslaugų dalis, gebėjimas juos analizuoti visuomet bus paklausus.

Skaitmeninių projektų valdymas

Skaitmeninių projektų valdymas yra gyvybiškai svarbi skaitmeninių produktų ir paslaugų kūrimo dalis. Skaitmeninių projektų vadovai turi gerai išmanyti visą procesą – nuo idėjos atsiradimo iki galutinio produkto ar paslaugos sukūrimo. Skaitmeninių projektų vadovas prižiūri visą procesą ir užtikrina, kad būtų laikomasi visų terminų ir kad produktas ar paslauga atitiktų standartus.

Programavimas, žiniatinklio ir programėlių kūrimas

Vis daugiau įmonių ieško žiniatinklio programuotojų, nes programavimas reikalingas bet kokiam techniniam produktui, skaitmeninei paslaugai ar interneto svetainei sukurti. Todėl dažnai kaip vieni paklausiausių įgūdžių tinkle „LinkedIn“ nurodomi  programavimas ir žiniatinklio (programėlių) kūrimas.

Socialiniai tinklai

Daugelis įmonių suprato, jog būtina turėti profesionalią paskyrą socialiniuose tinkluose. Socialinių tinklų vadybininkas užtikrina, kad įmonės produktai ir veikla būtų tinkamai pristatyta socialiniuose tinkluose. Gerai dirbdami jie net gali išplėsti įmonės klientų ratą ir pardavimo mastą.

Video turinio kūrimas

Per kelerius pastaruosius metus daugelyje populiarių socialinių tinklų video turinys tapo populiaresnis už nuotraukas ir tekstą. Video turinį lengviau vartoti, jis įdomesnis ir patrauklesnis visų amžiaus grupių žmonėms. Nemažai įmonių priima į darbą žmones, mokančius kurti videoįrašus. Šie darbuotojai padeda reklamuoti įmonės produktus, konsultuoja klientus arba moko darbuotojus.

Žiniatinklio dizainas

Žiniatinklio dizaino specialistai užtikrina, kad interneto produktai ir svetainės ne tik gerai veiktų, bet ir būtų estetiški ir patogūs naudoti. Tai svarbus bet kurios technologijų įmonės sėkmės aspektas. Bet kuriai įmonei, norinčiai internete atrodyti gerai ir profesionaliai, reikės žmonių, išmanančių žiniatinklio dizainą.

EURES gali padėti

Jei norite įgyti naujų įgūdžių, bet nesate tikri, nuo ko pradėti, skaitykite mūsų straipsnį 6 geriausios nemokamos internetinių kursų platformos. Taip pat galite kreiptis į mūsų EURES konsultantus. Jie padės išsiaiškinti, kokios yra jūsų stipriosios pusės ir interesai, ir pagelbės su darbo paieška ir darbo prašymu.

Ieškokite EURES konsultanto savo regione arba kreipkitės į savo vietos EURES konsultantą internetu.

Šaltinis: www.eures.europa.eu 

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]