EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Kviečiame dalyvauti apklausoje ir įvertinti Europos užimtumo tarnybų tinklo (EURES) veiklą

Kviečiame dalyvauti apklausoje ir įvertinti Europos užimtumo tarnybų tinklo (EURES) veiklą

Nuotrauka

Europos užimtumo tarnybų tinklas (EURES) palengvina laisvą darbuotojų judėjimą ES šalyse, Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje, Šveicarijoje ir – iki 2020 m. pabaigos – Jungtinėje Karalystėje (EURES šalyse).

EURES paslaugos teikiamos per internetinį EURES portalą, be to, kasdien daugiau kaip 1 000 EURES konsultantų visoje Europoje bendrauja su darbo ieškančiais asmenimis ir darbdaviais.  Asmenys, pasinaudoję EURES paslaugomis, ar besidomintys darbo jėgos mobilumu, kviečiami dalyvauti apklausoje ir įvertinti EURES tinklo veiklą ir rezultatus už 2016-2020 metus.

Kaip pateikti informaciją

Gyvename ypatingu laikotarpiu, kuris verčia prisitaikyti taip, kaip niekada anksčiau nebūtume pagalvoję. Net jei dabartinėmis sąlygomis darbo jėgos judumas ypač apsunkintas, norėtume paprašyti to nepaisyti ir į klausimus atsakyti įsivaizduojant įprastas sąlygas.

Savo nuomonę apie EURES galite pateikti šiais būdais:

Dalyvaudami visuomenės nuomonės apklausoje – kuri paskelbta visomis 24 ES kalbomis ir skirta visiems, kurie domisi (ES) darbo jėgos judumu.

Visuomenės nuomonės apklausos klausimyną rasite čia iki 2020 06 23.

Dalyvaudami tikslinėse apklausose anglų kalba iki 2020 06 28. Jos skirtos tiems, kurie aktyviau dalyvauja EURES veikloje:

  • Į šios apklausos klausimus gali atsakyti darbo ieškantys asmenys, pasinaudoję EURES paslaugomis (pvz., gavę informacijos apie darbą užsienyje, dalyvavę parengiamuosiuose mokymuose prieš darbo pokalbį ir pan.)
  • Į šios apklausos klausimus gali atsakyti darbdaviai, samdantys darbuotojus padedant EURES

Dėkojame už Jūsų laiką!

 

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]