EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Kaip EURES padeda ieškoti naujų darbuotojų Europoje

Kaip EURES padeda ieškoti naujų darbuotojų Europoje

Nuotrauka
Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje geriausių darbuotojų darbdaviams gali tekti ieškoti užsienyje. COVID-19 gal ir pakeitė situaciją darbo rinkoje, tačiau visoje Europoje vis dar yra tūkstančiai žmonių, kurie ieško darbo, ir EURES gali padėti jums rasti tinkamiausius kandidatus jūsų įmonei.

Kuo naudingos EURES paslaugos?

EURES teikia nemokamas paslaugas, kuriomis naudodamiesi galite pasiekti daugiau darbo ieškančių asmenų visoje Europoje ir rasti jums tinkamą darbuotoją, ypač pareigoms, kurioms darbuotojų rasti sunku. Darbuotojai iš kitų šalių gali būti naudingi įmonei. Tarptautiniai darbuotojai pasižymi naujais įgūdžiais ir kvalifikacija, moka kitų kalbų ir apskritai gali padidinti jūsų įmonės konkurencingumą.

EURES turi nuolat didėjančią duomenų bazę, kurioje yra daugiau kaip 530 000 gyvenimo aprašymų. Su jais galite susipažinti iš karto, kai tik susikuriate darbdavio paskyrą (nemokamai). Taip galėsite ieškoti jūsų poreikius atitinkančių gyvenimo aprašymų ir peržiūrėti, išsaugoti ir rikiuoti pasirinktus kandidatus, kad juos būtų lengviau įdarbinti.

Gaukite jums asmeniškai pritaikytą EURES konsultanto pagalbą

Jei turite klausimų apie tai, kaip naudotis EURES, turime platų EURES konsultantų tinklą visoje Europoje, kurie yra pasirengę jums padėti. Mūsų EURES konsultantai gali:

  • parinkti jūsų skelbiamai darbo vietai tinkamus kandidatus;

  • teikti konsultacijas ir patarimus, kaip įdarbinti darbuotojus iš užsienio;

  • teikti konkrečią paramą tam tikriems pasienio regionams;

  • padėti jums dalyvauti įdarbinimo renginiuose per Europos (internetinių) darbo dienų platformą.

Nors dėl COVID-19 tiesioginiai susitikimai su EURES konsultantais gali būti riboti, pagalbą galite gauti telefonu arba e. paštu. Sužinokite, kaip šiandien susisiekti su vietos EURES konsultantu.

Europos (internetiniai) darbo dienų renginiai

Europos (internetinės) darbo dienos, arba E(O)JD, yra EURES projektas, pagal kurį Europos mastu organizuojami šimtai vietos ir internetinių įdarbinimo renginių. Susikūrę paskyrą E(O)JD platformoje galite paskelbti apie laisvas darbo vietas, kurios bus prieinamos kvalifikuotų darbo ieškančių asmenų grupei, ir dalyvauti būsimuose renginiuose. Platforma suteiks jums nemokamą prieigą prie tūkstančių gyvenimo aprašymų.

Naudodamiesi mūsų specialia pokalbių planavimo sistema, renginio dieną atrinktus kandidatus galėsite pakviesti į internetinį pokalbį arba pokalbį vietoje. Taip pat kiekvienam pokalbiui galite pasirinkti individualų laiką ir jį pravesti naudodamiesi E(O)JD tiesioginio pokalbio funkcija arba „Skype“. Daugiau informacijos apie Europos (internetines) darbo dienas.

Profesinio judumo programos

„Tavo pirmasis EURES darbas“ gali jums padėti rasti kvalifikuotų darbuotojų iš kitos ES šalies, Norvegijos ar Islandijos. Šia programa visų pirma siekiama į darbo vietas, kurioms trūksta darbuotojų, pasiūlyti motyvuotus jaunus 18–35 metų amžiaus kandidatus. Jei jūsų įmonė yra mažoji ir vidutinė (MVĮ), galite kreiptis finansinės paramos daliai naujų darbuotojų, praktikantų ar mokinių mokymo ir įsikūrimo išlaidų padengti. Daugiau informacijos apie programą „Tavo pirmasis EURES darbas“.

Naudojantis programa „Reactivate“ taip pat galima rasti kvalifikuotų darbuotojų iš visos Europos, tačiau priešingai nei „Tavo pirmasis EURES darbas“, kandidatai gali būti bet kokio amžiaus. Pagal šią programą taip pat teikiama finansinė parama mažosioms ir vidutinėms įmonėms, siekiant padengti naujų darbuotojų mokymo ir integracijos išlaidas. Daugiau informacijos apie programą „Reactivate“.

Norėdami pradėti bendradarbiauti su EURES, susikurkite nemokamą paskyrą ir šiandien pat susisiekite su vietos EURES konsultantu.

*Šaltinis: www.eures.europa.eu.

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]