EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Europos jaunimo metai. Darbas užsienyje Europoje

Europos jaunimo metai. Darbas užsienyje Europoje

Nuotrauka

Europos jaunimo metais (EYY2022) siekiama suteikti Europos jaunuoliams daugiau ir geresnių galimybių. Šiame naujausiame EYY2022 serijos straipsnyje apžvelgiame naudingus išteklius, kurie pasitarnaus jaunimui, norinčiam dirbti užsienyje.

Darbo užsienyje privalumai

EURES specializuojasi profesinio judumo srityje. Darbas užsienyje suteikia daug privalumų – jis gali padėti jums atrasti naujų perspektyvų, išmokti naują kalbą bei lavinti bendravimo įgūdžius ir išplėsti profesinius ryšius tarptautiniu mastu. Ypač jaunimui darbas užsienyje suteikia galimybę įgyti vertingos darbo patirties tarptautinėje aplinkoje. Ar nuspręstumėte likti ir dirbti naujoje šalyje, ar grįžtumėte į savo šalį gyvenimo aprašymą papildę įrašais apie didesnę patirtį, užsienyje praleistas laikas gali jums padėti pradėti savo karjerą.

Naudinga informacija Europos jaunimo portale

Jei esate jaunuolis, norintis dirbti užsienyje ES, Europos jaunimo portalas jums bus naudingas internetinis išteklių centras. Jame pateikiama Europos ir šalių lygmens informacija apie galimybes ir iniciatyvas, galinčias sudominti Europoje gyvenančius, besimokančius ir dirbančius jaunuolius. Svetainės skilties „Svetur“ puslapyje Darbas yra itin daug naudingos informacijos. Jame rasite nuorodas į informaciją apie kitas darbo galimybes įvairiose ES šalyse ir įkvepiančius užsienyje gyvenusių ir dirbusių Europos jaunuolių pasakojimus. Šioje skiltyje pateikiamos nuorodos į naudingus straipsnius tokiomis temomis, kaip įgūdžių pripažinimas užsienyje. Be to, ten aptariamos ir konkrečios temos, pavyzdžiui, darbas „Au pair“užsienyje ir menininkų judumo galimybės.

Kiti naudingi ištekliai Daugiau informacijos rasite EYY2022 svetainėje

Jei norite daugiau sužinoti apie jaunimo galimybes ES, skaitykite ankstesnius mūsų straipsnius apie stažuotes irsavanorišką veiklą. Be to, Europos jaunimo portale yra naudingos skiltys apie studijaskeliavimą ir mokyklų ir jaunimo mainus. Pasinaudodami šiais jauniems darbo ieškantiems asmenims naudingais ištekliais ir čia – EURES portale – pateikiamais ištekliais rasite visą pagalbą ir paramą, kurios reikia norint pradėti karjerą užsienyje Europoje. Be Europos jaunimo portalo yra ir EYY2022 skirta svetainė , kurioje rasite informacijos apie EYY2022 veiklą Europoje, nuorodas į įvairias ES programas bei jaunimui skirtas finansavimo galimybes ir įkvepiančius Europos jaunuolių parašytus straipsnius ir pasakojimus. Pasidomėkite šiandien ir pasisemkite įkvėpimo.

Jei ieškote darbo užsienyje, nepamirškite, kad galite bet kuriuo metu susisiekti su EURES konsultantu ir rinktis iš daugybės laisvų darbo vietų čia EURES portale.

Šaltinis: www.eures.europa.eu

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]