EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Europos darbo dienų platforma –  „Lietuva Jūsų laukia!“

Europos darbo dienų platforma –  „Lietuva Jūsų laukia!“

Nuotrauka

Mes, Užimtumo tarnybos EURES Lietuva komanda, Jus kviečiame prisijungti prie unikalios iniciatyvos: Europos darbo dienų renginio „Lietuva Jūsų laukia“. Pasižymėkite datą kalendoriuje: tai spalio 1-oji.

Kas tai per renginys ir kodėl jame vertėtų dalyvauti? Tai puiki galimybė virtualioje erdvėje susitikti  Lietuvos darbdaviams ir darbo ieškantiems bei į Tėvynę ketinantiems sugrįžti žmonėms. Taip pat –  darbuotojams iš kitų ES valstybių narių, kad ir  kurioje Europos vietoje jie dabar gyvena. Skirtingos patirtys, žinios, naujos galimybės ir kontaktai – viskas vienoje vietoje, vieną dieną. Visiškai nemokamai.

 Ką turėtumėte padaryti?

Taip pat galite pristatyti savo įmonę ir darbuotojų poreikį trumpu (iki 3 min.) video pranešimu, kurį mums turėtumėte atsiųsti el. paštu  iki rugsėjo 7 d. Jis būtų pridėtas prie renginio programos. Tai nėra privaloma, tačiau rekomenduojama. Pažvelkite, ką Europos darbo dienos gali Jums pasiūlyti!

Ieškant darbuotojo (ar darbo) šįkart niekur nereikės vykti ir gaišti laiko: galėsite dalyvauti tiesiog iš savo biuro. Tereikės prisijungti prie interneto iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio.

Virtualaus renginio dieną, spalio 1 dieną, EURES Lietuva komanda kartu su Jumis bei socialiniais partneriais taip pat pristatys pranešimus apie Lietuvos darbo rinkos situaciją, finansines galimybes teikiančias Europos darbo mobilumo programas, socialinės apsaugos aspektus, darbo ir verslo perspektyvas Lietuvoje.

Susidomėjote? Detalesnės informacijos Jums suteiks Goda Maciulevičienė. Rašykite jai adresu  arba skambinkite numeriu +370 658 259 39.

Iki pasimatymo virtualiame renginyje spalio 1 d. Europos darbo dienų platformoje.

 

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

El. paštas [email protected]