EURES
Mes užtikriname laisvą darbuotojų judėjimą Europoje
Naujienos ir renginiai Naujienos Drąsios svajonės su EURES: Gaëlle Delvaux istorija

Drąsios svajonės su EURES: Gaëlle Delvaux istorija

Nuotrauka
Baigusi meno istorijos studijas, Gaëlle (31 m.) nusprendė atsiduoti savo aistrai sveikai mitybai ir tapti virtuvės šefe. Sužinokite, kaip mūsų EURES konsultantai padėjo Gaëlle siekti savo svajonės ir įgyti tarptautinės patirties prestižiniame „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintame restorane.

Sveikas maistas gali išgelbėti pasaulį

Baigusi studijas Briuselio laisvajame universitete, Gaëlle nenutuokė, kad netrukus žengs kulinarinės karjeros keliu. Tiesa, jauna moteris visada labai mėgo gaminti. Prieš tapdama virtuvės šefe ji gamindavo mažuose renginiuose, kaip antai, sukakčių minėjimuose, bet labiausiai gaminti maistą motyvavo jos įsitikinimas, kad maistas „gali išgelbėti pasaulį“.

„Tai, kaip valgome, daro įtaką tam, kaip auginame daržoves, kaip elgiamės su žeme ir aplinka. Noriu padėti žmonėms valgyti vietinį ir sezoninį maistą“, sako Gaëlle.

Siekti aukščiau

Kai Gaëlle nusprendė, kad nori pradėti virtuvės šefės karjerą, ji žinojo, kaip svarbu įgyti tarptautinės patirties, ir svajodama nesikuklino.

„Turėjau svajonę dirbti pasaulyje žinomame restorane „Noma“, esančiame Kopenhagoje, Danijoje. Restoranas žinomas visame pasaulyje ir turi dvi „Michelin“ žvaigždutes, taigi gauti darbą ten man atrodė didžiausias sėkmės įrodymas.“

EURES pagalba

Tuomet jaunoji virtuvės šefė nusprendė kreiptis į Briuselio regiono valstybinės užimtumo tarnybos tarptautinio judumo skyriaus „Actiris International“  EURES konsultantus. Nors pagalbos sulaukė, Gaëlle suprato, kad jos ateitis – jos pačios rankose.

„Mano EURES konsultantas buvo nuostabus, bet žinojau, kad pati turiu imtis veiksmų, jog viskas judėtų į priekį. Susisiekiau su restoranais ir ėjau į darbo pokalbius. Galų gale „Noma“ mane priėmė praktikai.

Gaëlle įsitikinusi, kad nebūtų galėjusi atlikinėt praktikos be „Actiris International“ finansinės pagalbos. „Pragyvenimas Danijoje gali būti brangus. Dėl iš EURES  gautos finansinės paramos galėjau palaikyti savo gyvenimo lygį, o tai man buvo labai svarbu.“

Nėra nieko neįmanomo

Dabar Gaëlle yra vyriausioji virtuvės šefė viename Paryžiaus restoranų. Žvelgdama į savo patirtį užsienyje ji sako daug išmokusi.

„Sėkmingas darbas komandoje ir geranoriškas dalijimasis žiniomis yra vienos svarbiausių išmoktų pamokų. Žymiai sustiprėjo mano kūrybiškumas. Supratau, kad neįmanomi, neįgyvendinami ar per sudėtingi atrodę dalykai dabar yra visiškai įveikiami. Taip pat labai didžiuojuosi savo gyvenimo aprašymu, kuris dabar, kai turiu tarptautinės darbo patirties, yra daug konkurencingesnis.“

Norite pradėti savo nuotykius užsienyje? Nepaisant pandemijos, mūsų EURES konsultantai yra pasiruošę patarti ir padėti darbo ieškantiems asmenims rasti galimybių visoje Europoje. Susisiekite su EURES pagalbos tarnyba ir pradėkite šiandien.

Šaltinis: www.eures.europa.eu

ESF

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (arba +370 5 250 0883)

Faksas (8 5) 236 0788

El. paštas eures@uzt.lt